Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden sıkça gelen soruları sizlerin de merak edebileceğinizi düşündük ve bunları bir liste şeklinde toparladık. Yine de bize sormak istediğiniz tüm sorular için iletişime sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz? Neler Yapıyoruz?

Buca’da emlakçı olmak maharet ister. Çünkü İzmir’in büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Uzmanlarımız ise Buca’yı çok iyi tanımaktadır. Buca emlak ilanları, buca kiralık ev, buca satılık ev, buca kiralık daire, buca satılık daire, buca kiralık ofis, buca kiralık iş yeri gibi ilanlarımızı özenle seçer ve sizler için listeleriz.

Evet tüm ilanlarımız maksimum 6 saat ara ile güncellenmektedir.

Her işlemimiz için bir uzmanımız sizinle ilgilenmektedir. Dolayısıyla bir maliyet gerektirmektedir. Bundan dolayı bir cüzi bir miktar komisyon ücreti yansıtmaktayız.

Evet, uzmanlarımız haftanın her günü ve saati sizin için müsaittir. Kendi aracınız ya da bizim aracımız ile ilandaki konuma gidebilir ve detaylara hakim olabilirsiniz.

Daf Yapı Dekorasyon Hizmetleri
Tasarım, Mimarlık, İnşaat

Evinizi, iş yerinizi veya bahçenizi hayalinizdeki tasarıma göre yeniden inşa edelim. İzmir ev tadilat, mutfak tadilat, banyo tadilat, banyo tasarımları, mutfak tasarımları gibi hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.